. صفحه نمایش رنگی بزرگ

یکی از دلایل خرید دستند هوشمند بند 6 وجود صفحه نمایش بزرگ آن است.  صفحه نمایش کوچک دستبندهای هوشمند را فراموش کنید؛ HUAWEI Band 6 دارای  صفحه نمایش بزرگ 1.47 اینچی AMOLED FullView با وضوح تصویر بالا و حاشیه‌های بسیار نازک است و می‌توانید بیشتر از یک دستبند هوشمند روی آن حساب باز کنید.صفحه نمایش بزرگ FullView با حاشیه‌های نازک HUAWEI Band 6 باعث می‌شود  در مقایسه با دستبندهای دیگر، کاربر بتواند اطلاعات بیشتری را مشاهده کند.  در عین حال مشاهده تصاویر، اطلاعات جمع آوری شده و ضربان قلب بسیار آسان‌تر  خواهد بود و دیگر نیاز نیست برای مشاهده اطلاعات مختلف دائماً در حال  پیمایش صفحات مختلف باشید.صفحه نمایش رنگی و شفاف این دستبند در وجود فیس واچ‌های متنوع، می‌تواند  ظاهر بسیاری جذابی به شما ببخشد و تکمیل کننده سبک منحصر به فردتان باشد.


. راحتی و زیبایی

از دیگر دلایل خرید دستند هوشمند بند 6 طراحی و زیبایی چشمگیر آن است.  برخلاف سایر دستبندی‌های هوشمند بازار،HUAWEI Band 6 از بندهای سیلیکونی  سازگار با پوست بهره می‌برد که بسیار لطیف و راحت هستند. کاربر می‌تواند  بندهای HUAWEI Band 6 را در چهار رنگ بسیار جذاب انتخاب کند تا زیبایی و  راحتی را با هم به دست بیاورد.

. دو هفته دوام باتری

دوام باتری دستبند هوشمند بند 6 هوآوی کم نظیر است و در استفاده معمول تا  14 روز دوام می‌آورد، در صورتی هم که استفاده کاربر سنگین باشد، حداقل 10  روز دوام می‌آورد. جالب‌تر اینکه با تنها 5 دقیقه شارژ کردن می‌توانید از  HUAWEI Band 6 به مدت دو روز متوالی استفاده کنید. زندگی کوتاه‌تر از آن  است که دائماً به دنبال شارژ کردن ساعت هوشمند خود باشید.

. سنجش ضربان قلب

اندازه گیری ضربان قلب نه تنها راه دقیقی برای پایش سلامتی است، بلکه در  تناسب اندام و ورزش حرفه‌ای نیز بسیار حائز اهمیت است. از دیگر دلایل خرید  دستند هوشمند بند 6 وجود امکانات پایش سلامت کامل در آن است. دستبند هوشمند  HUAWEI Band 6 با برخورداری از فناوری پیشرفته TruSeen 4.0 و بهره گیری از  حسگر اپتیکال با الگوریتم‌های پردازشی مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی، قادر  به پایش ضربان قلب شما در 24 ساعت هفته است.


. اندازه گیری اکسیژن خون

سطح اکسیژن خون یکی دیگر از پارامترهای حیاتی است و پایین آمدن آن به  خستگی، کاهش حافظه و حتی آسیب قلبی و مغزی منجر می‌شود. که وجود آن از  دلایل خرید دستند هوشمند بند 6 محسوب می شود. HUAWEI Band 6 قادر به اندازه گیری دقیق اشباع اکسیژن خون شما در طول تمام شبانه روز است  و اگر از محدوده طبیعی پایین‌تر بیاید، از طریق هشدار لرزشی شمارا مطلع  می‌کند تا نفس عمیق بکشید یا استراحت کنید.لازم به ذکر است دستبند هوشمند بند 6 هوآوی قادر به پایش میزان استرس، کیفیت خواب و دنبال کردن چرخه عادت ماهیانه بانوان هم است.

. ورزش حرفه‌ای

اگر می‌خواهید حرفه‌ای ورزش کنید اما به مربی و باشگاه دسترسی ندارید،  نگران نباشید؛ Huawei Band 6 دارای 96 حالت ورزشی است و می‌تواند به عنوان  یک مربی حرفه‌ای شما را همراهی کند. با Huawei Band 6 می‌توانید یک برنامه  حرفه‌ای را دنبال کرده و پیشرفت کنید.