برند انرجایزر اولین شرکت نوآور در فناوری های نوظهور جهان است. آن ها در حال هدایت و شکل دهی به دسته های روشنایی قابل حمل و با قدرت زیاد نگهداری انرژی هستند که محصولات جدید با فناوری زیستی را به مصرف کننده ها ارائه می کنند.

شرکت باتری سازی Eveready در سال ۱۹۸۰ میلادی نام خود را به شرکت سلول برق قلیایی Eveready Alkaline تغییر داده و سپس به انرجایزر تغییر نام داد.

در سال ۱۹۸۶ ، شرکت باتری Eveready به تولید کننده غذای حیوانات و انسان ها ، رالستون پورینا فروخته شد. در سال ۲۰۰۰، رالستون EVEREADY را در بورس اوراق بهادار نیویورک به عنوان شرکت منابع انرژی ثبت کرد.

برند انرجایزر ارائه دهنده شماره یک باتری در اروپا می باشد که ، سریعترین برندی است که رشد فروش باتری آن در انگلیس تجربه کرده است و در خط مقدم نوآوری و فن آوری های نوظهور انرژی ، ارائه محصولات پیشرفته و راه حل های آینده قرار دارد.

نام تجاری و برند انرجایزر مترادف با خوش بینی و جسارت است و به رویکرد آینده نگرانه در تولید و توسعه و ایجاد تأثیر مثبت در جهانی در حال تغییر و چالش معروف است .Energizer محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که انعطاف پذیری ، قابلیت اطمینان و عملکرد بیشتری را به مشتریان ارائه می دهند ، در حالی که مراقب سلامتی مردم و کره زمین هستند.